Programy

Programový kalendář

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3


18 listopadu sobota
05:00 Green Team 1. #41 12
05:15 Green Team 1. #42 12
05:30 Green Team 1. #43 12
05:45 Green Team 1. #44 12
06:00 Teleshop
09:00 Green Team 1. #61 12
09:15 Green Team 1. #62 12
09:30 Biozóna 1. #8 12
10:00 Jaro na chalupě 1. #3 12
11:00 Lovci ostrovů 1. #9 12
11:30 Lovci ostrovů 1. #10 12
12:00 Domy na pobřeží od Charlieho Luxtona 2. #5 12
13:00 Malinkaté domky 2. #8 12
13:55 Malinkaté domky 2. #9 12
14:50 Daleko od mlžného Albionu 2. #12 12
16:00 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #2 12
17:00 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #3 12
18:00 Renovátoři začátečníci 2. #3 12
19:00 Renovátoři začátečníci 2. #4 12
20:00 Jaro na chalupě 1. #3 12
21:00 Úžasné vodní domy 1. #3 12
21:55 Úžasné prostory George Clarka 5. #7 12
22:50 Úžasné prostory George Clarka 5. #8 12
23:50 Daleko od mlžného Albionu 2. #12 12
01:00 Byt Či Nebyt 1. #6 12
01:30 Celebyty Hu 1. #7 12
 
19 listopadu neděle
05:00 10 Dětí, 10 Pokojů 1. #5 12
05:30 Biozóna 1. #5 12
06:00 Teleshop
09:00 Green Team 1. #63 12
09:15 Green Team 1. #64 12
09:30 Biozóna 1. #9 12
10:00 Jaro na chalupě 1. #4 12
11:00 Lovci ostrovů 1. #11 12
11:30 Lovci ostrovů 1. #12 12
12:00 Domy na pobřeží od Charlieho Luxtona 2. #6 12
13:00 Malinkaté domky 2. #10 12
13:55 Malinkaté domky 2. #11 12
14:50 Daleko od mlžného Albionu 2. #13 12
16:00 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #4 12
17:00 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #5 12
18:00 Renovátoři začátečníci 2. #5 12
19:00 Renovátoři začátečníci 2. #6 12
20:00 Jaro na chalupě 1. #4 12
21:00 Úžasné vodní domy 1. #4 12
21:55 Úžasné prostory George Clarka 5. #9 12
22:50 Úžasné prostory George Clarka 6. #1 12
23:50 Daleko od mlžného Albionu 2. #13 12
01:00 Byt Či Nebyt 1. #7 12
01:30 Celebyty Hu 1. #8 12
 
20 listopadu pondělí
05:00 10 Dětí, 10 Pokojů 1. #6 12
05:30 Biozóna 1. #6 12
06:00 Teleshop
09:00 Feng Shui 1. #1 12
09:30 Proklepnuto - Odklepnuto 1. #5 12
10:00 Výklad 1. #8 12
10:30 Výklad 1. #9 12
11:00 12 pokojů - kolem světa 1. #11 12
11:30 Celebyty Hu 1. #5 12
12:00 Dej mi Poko Extraj! 1. #11 12
12:30 Dej mi Poko Extraj! 1. #12 12
13:00 Velkolepé plány: Austrálie 3. #7 12
14:00 Velkolepé plány 13. #5 12
15:00 Bleší trhy 1. #5 12
16:00 Souboj dekoratérů 1. #6 12
17:10 Malinkaté domky 1. #6 12
18:00 Peter Andre: Proměna během hodiny 11. #28 12
19:00 Bleší trhy 1. #6 12
20:00 Velkolepé plány: Austrálie 3. #8 12
21:00 Velkolepé plány 13. #6 12
22:00 Dům snů 5. #7 12
23:00 Až je koupím, budou mý! 1. #6 12
00:00 Kuchyňské metamorfózy IV. 4. #5 12
00:30 Kuchyňské metamorfózy IV. 4. #6 12
01:00 Dej mi Pokoj! 1. #41 12
01:15 Dej mi Pokoj! 1. #42 12
01:30 Dej mi Pokoj! 1. #43 12
01:45 Dej mi Pokoj! 1. #44 12