Programy

Programový kalendář

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


22 ledna pondělí
06:00 Green Team 1. #61 12
06:15 Green Team 1. #62 12
06:30 Green Team 1. #63 12
06:45 Green Team 1. #64 12
07:00 Teleshop
09:00 Dekorace dámské trojice 1. #5 12
09:15 10 Dětí, 10 Pokojů 1. #7 12
09:45 Hledači pokladů 38. #14 12
10:40 Toulky kolem chalupy 1. #2 12
11:40 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #10 12
12:40 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #11 12
13:40 Souboj dekoratérů 2. #15 12
14:50 Souboj dekoratérů 2. #16 12
16:00 Daleko od mlžného Albionu 2. #5 12
17:10 Malinkaté domky 2. #6 12
18:00 Hledači pokladů 38. #15 12
18:55 Pohlednice z chalupy 1. #1 12
19:25 Pohlednice z chalupy 1. #2 12
19:55 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #12 12
20:55 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #13 12
21:50 Souboj dekoratérů 3. #1 12
23:00 Souboj dekoratérů 3. #2 12
00:10 Daleko od mlžného Albionu 2. #6 12
01:15 Malinkaté domky 2. #7 12
 
23 ledna úterý
05:00 12 pokojů - kolem světa 1. #1 12
05:30 My jsme malí řemeslníci 1. #16 12
06:00 Green Team 1. #65 12
06:15 Green Team 1. #66 12
06:30 Green Team 1. #67 12
06:45 Green Team 1. #68 12
07:00 Teleshop
09:00 Dekorace dámské trojice 1. #6 12
09:15 10 Dětí, 10 Pokojů 1. #8 12
09:45 Hledači pokladů 38. #15 12
10:40 Pohlednice z chalupy 1. #1 12
11:10 Pohlednice z chalupy 1. #2 12
11:40 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #12 12
12:40 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #13 12
13:40 Souboj dekoratérů 3. #1 12
14:50 Souboj dekoratérů 3. #2 12
16:00 Daleko od mlžného Albionu 2. #6 12
17:10 Malinkaté domky 2. #7 12
18:00 Hledači pokladů 38. #16 12
18:55 Pohlednice z chalupy 1. #3 12
19:25 Pohlednice z chalupy 1. #4 12
19:55 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #14 12
20:55 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #15 12
21:50 Souboj dekoratérů 3. #3 12
23:00 Souboj dekoratérů 3. #4 12
00:10 Daleko od mlžného Albionu 2. #7 12
01:15 Malinkaté domky 2. #8 12
 
24 ledna středa
05:00 12 pokojů - kolem světa 1. #2 12
05:30 My jsme malí řemeslníci 1. #17 12
06:00 Green Team 1. #69 12
06:15 Green Team 1. #70 12
06:30 Green Team 1. #71 12
06:45 Green Team 1. #72 12
07:00 Teleshop
09:00 Dekorace dámské trojice 1. #7 12
09:15 10 Dětí, 10 Pokojů 1. #9 12
09:45 Hledači pokladů 38. #16 12
10:40 Pohlednice z chalupy 1. #3 12
11:10 Pohlednice z chalupy 1. #4 12
11:40 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #14 12
12:40 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #15 12
13:40 Souboj dekoratérů 3. #3 12
14:50 Souboj dekoratérů 3. #4 12
16:00 Daleko od mlžného Albionu 2. #7 12
17:10 Malinkaté domky 2. #8 12
18:00 Bleší trhy 1. #1 12
19:00 Pohlednice z chalupy 1. #5 12
19:30 Pohlednice z chalupy 1. #6 12
20:00 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #16 12
20:55 Rekonstrukce starých nemovitostí 2. #12 12
21:50 Souboj dekoratérů 3. #5 12
23:00 Souboj dekoratérů 3. #6 12
00:10 Daleko od mlžného Albionu 2. #8 12
01:15 Malinkaté domky 2. #1 12